Stalzłom Sp. z o.o.
ul. Bukowa 2
14-100 Kajkowo
gmina Ostróda
Kontakt
biuro@stalzlom.com.pl
+48 603 204 246

Nasza oferta

Rozbiórki i wyburzenia

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie specjalistycznych prac rozbiórkowych oraz wyburzeniowych. Realizujemy najbardziej skomplikowane projekty, wykorzystując szereg metod wyburzeń – najczęściej jest to metoda mechaniczna lub hydrauliczna.

Realizujemy wyburzenia domów, obiektów przemysłowych, wszelkich konstrukcji obiektów budowlanych, a także ich poszczególnych elementów, jak ściany czy stropy. Dbamy o to, by każdy etap prac wyburzeniowych przebiegał sprawnie i zgodnie z obowiązującymi normami. Pomagamy w uzyskaniu wszelkich pozwoleń, przygotowujemy również projekt prac wyburzeniowych.

STALZŁOM

Oferta wyburzenia

Zapewniamy kompleksową obsługę, oraz terminową realizację zleceń. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, wykwalifikowanym personelem.

 • Wyburzania obiektów budowlanych wraz z załadunkiem, wywozem materiału i utylizacją wszelkich odpadów
 • Rozbiórka obiektów inżynieryjnych (mostów, wiaduktów, estakad, kładek, przepustów, tuneli)
 • Rozbiórka hal, wiat i wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych
 • Demontaż maszyn, urządzeń, instalacji, linii produkcyjnych przeznaczonych do utylizacji
STALZŁOM

Kompleksowa obsługa

Wyburzenia przeprowadzamy za pomocą specjalistycznego sprzętu, nawet na trudno dostępnym terenie. Dbamy o to, by usługi wyburzeniowe były jak najmniej uciążliwe i nie uszkodziły sąsiadujących obiektów. Odpowiednio zabezpieczamy cały teren, a po przeprowadzonych pracach wyburzeniowych zapewniamy wywóz gruzu i innych elementów. Działamy sprawnie i z zachowaniem wymaganych norm bezpieczeństwa. Zapewniamy kompleksową wycenę wyburzeń domów oraz pozostałych obiektów budowlanych.

Zapytanie ofertowe

Masz pytania?
Uzyskaj ofertę na nasze usługi.

Rozbiórki i wyburzenia
Krzysztof Cichewicz
+48 601 256 764
krzysztof.cichewicz@stalzlom.pl

Stalzłom

Galeria

Stalzłom

Referencje

Stalzłom

Zaufaj wyszkolonym specjalistom którzy sprostają każdemu wyzwaniu.

Nasza firma składa się z zespołu doświadczonych fachowców w zakresie rozbiórek i robót ziemnych, włącznie z kadrą inżynierską. Pracujemy na sprzęcie renomowanych firm, co pozwala zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.

Wysokie ceny skupu niezależnie od ilości złomu

Wykwalifikowany personel oraz szybka obsługa

Własna flota ciężarówek i kontenerowców

Doświadczenie potwierdzone licznymi referencjami

Szybkie i dogodne terminy płatności

Stalzłom

Ostatnie realizacje

Demontaż silosów na zboże, Gierzwałd

Demontaż silosów na zboże, Gierzwałd

Rozbiórka oczyszczalni, Łukta

Rozbiórka oczyszczalni, Łukta

Rozbiórka hal dla firmy MODEL-ART, Ostróda

Rozbiórka hal dla firmy MODEL-ART, Ostróda

Profesjonalne wyburzenia obiektów – Ostróda

Jeśli szukasz profesjonalnych usług wyburzenia i rozbiórki, to jesteś we właściwym miejscu. Tego typu prace są zawsze bardzo wymagające i niemożliwe jest przeprowadzenie ich bez planu oraz specjalistycznego sprzętu. Najważniejsi są jednak ludzie oddelegowani do realizowania zadań, a ekipa STALZŁOM jest godna zaufania jak żadna inna.

Nasza firma oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie wyburzania różnego rodzaju obiektów, w tym domów, budynków, konstrukcji stalowych oraz mostów. W zakresie szczegółowych kompetencji ekipy leży:

Realizując wyburzenia obiektów budowlanych wraz z załadunkiem oferujemy też wywóz elementów, które po nich zostają wraz z utylizacją. Są to problematyczne odpady, którymi należy się odpowiednio zająć, bo inaczej mogą szpecić krajobraz, a nawet stać się źródłem skażenia. Dzięki współpracy z nami, masz zapewnioną kompleksową obsługę, więc Twój wysiłek jest ograniczony do minimum, a całe przedsięwzięcie nie wymaga zaangażowania zbyt dużo czasu.

Korzyści wynikające z naszych usług wyburzenia i rozbiórki są liczne. Zaufaj naszej firmie i zleć nam wyburzenia i rozbiórki. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z efektów naszych prac. Oferujemy również wyburzenia w Olsztynie.

Zaufane firmy rozbiórkowe – bezpieczne i szybkie rozbiórki

Poszukując idealnego wykonawcy do realizacji zadań związanych z rozbiórką i wyburzeniem, warto zwrócić uwagę na te firmy, które cieszą się ugruntowaną pozycją na rynku i niezachwianym zaufaniem klientów. 

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie bezpiecznego i szybkiego wyburzania obiektów różnego typu. Wykorzystujemy do tego celu nowoczesny park maszynowy oraz stosujemy innowacyjne metody pracy, co gwarantuje wysoką efektywność z zachowaniem wszelkich standardów BHP.

Wyburzenia i rozbiórki? Tylko z naszym zespołem

Wykonanie prac rozbiórkowych wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale także doświadczenia i precyzji. Nasza firma rozbiórkowa to grupa wykwalifikowanych specjalistów, którzy każde zlecenie traktują indywidualnie, dopasowując metody pracy do specyfiki konkretnego obiektu. Z nami wyburzenia przeprowadzane są szybko, sprawnie, ale przede wszystkim – bezpiecznie. Dbamy o to, aby każda rozbiórka była dokładnie zaplanowana i przeprowadzona zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa.

Nasi Klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów

Naszymi klientami są międzynarodowe przedsiębiorstwa budowlane oraz lokalne firmy i instytucje. Działamy na terenie całego kraju.

3 czerwca, 2020

Demontaż silosów na zboże, Gierzwałd

 • Klient

 • Miejsce

  Gietrzwałd

 • Termin realizacji

  Kwiecień 2022

Obejrzyj realizację
3 czerwca, 2020

Rozbiórka oczyszczalni, Łukta

 • Klient

 • Miejsce

  Łukta

 • Termin realizacji

  Kwiecień 2021

Obejrzyj realizację
1 grudnia, 2021

Rozbiórka hal dla firmy MODEL-ART, Ostróda

 • Klient

  MODEL-ART

 • Miejsce

  Ostróda

 • Termin realizacji

  Grudzień 2021

Obejrzyj realizację