Stalzłom Sp. z o.o.
ul. Bukowa 2
14-100 Kajkowo
gmina Ostróda
Kontakt
biuro@stalzlom.com.pl
+48 603 204 246

Nasza oferta

Prace ziemne
w Ostródzie

Prace ziemne są jednym z najważniejszych etapów przy budowie każdego obiektu. Dlatego warto skorzystać z usług doświadczonej firmy, która oferuje szeroki zakres usług związanych z przygotowaniem terenu pod budowę lub inną inwestycję.

Nasza firma specjalizuje się w wykonaniu prac ziemnych na terenie Ostródy i w okolicach miasta. Dysponujemy sprzętem ciężkim, który nam to ułatwia i usprawnia działania.  Na flotę składają się koparko-ładowarki, wywrotki z HDS, naczepy, ładowarki teleskopowe. Jesteśmy dzięki temu całkowicie niezależni, nie współpracujemy z podwykonawcami, co zdecydowanie usprawnia przebieg całej inwestycji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanej kadrze pracowników, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom – na małą i dużą skalę. Oferujemy nasze usługi dla klientów indywidualnych, firm budowlanych, inwestorów oraz instytucji publicznych, którzy szukają ekipy do robót ziemnych w Ostródzie.

Zakres robót ziemnych, które realizujemy

Wykonujemy szereg czynności, niemal wszystko, co jest potrzebne do przygotowania terenu pod budowę. W ramach prac ziemnych oferujemy między innymi:

 • roboty ziemne,
 • kształtowanie terenu,
 • wykopy,
 • wyrównania,
 • rekultywacje terenów.

To, co usuniemy (ziemię, piasek, kamienie) możemy potem wywieźć. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem. W zależności od zapotrzebowania, sprzedajemy piasek, ziemię, torf, żwir, kamień ogrodowy oraz gruz budowlany.

Zamów kompleksowe prace ziemne

Dysponujemy również nowoczesnym i profesjonalnym sprzętem, który pozwala na szybkie i efektywne wykonywanie prac ziemnych. Wszystkie zadania wykonywane są zgodnie z najwyższymi standardami, dzięki czemu klient może mieć pewność, że jego inwestycja zostanie przeprowadzona niezwykle sprawnie.

Jednym z naszych najważniejszych atutów jest elastyczność. Dostosowujemy się do potrzeb klienta, a także do specyfiki wykonywanego projektu. Dobieramy zespół, narzędzia, sprzęt, technologie. Służymy również pomocą w doborze najlepszych rozwiązań oraz w doradztwie technicznym.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Przede wszystkim ze względu na wysoką jakość wykonania oraz terminowość. Nasza firma jest w stanie wykonać prace ziemne nawet w bardzo krótkim czasie na terenie Ostródy i w okolicach. Ponadto, oferujemy konkurencyjne ceny. Zajmujemy się też wyburzeniami, a nawet prowadzimy kilka punktów ze skupem złomu, zatem obsługa STALZŁOM jest naprawdę wszechstronna.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług i dołączenia do grona zadowolonych klientów. Jesteśmy przekonani, że sprostamy Twoim oczekiwaniom i wykonamy prace ziemne na najwyższym poziomie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na nie, wyjaśnimy Ci wszystkie kwestie i doradzimy najlepsze usługi.

Zapytanie ofertowe

Masz pytania?
Uzyskaj ofertę na nasze usługi.

Rozbiórki i wyburzenia
Krzysztof Cichewicz
+48 601 256 764
krzysztof.cichewicz@stalzlom.pl

Stalzłom

Galeria

Stalzłom

Referencje

Stalzłom

Zaufaj wyszkolonym specjalistom którzy sprostają każdemu wyzwaniu.

Nasza firma składa się z zespołu doświadczonych fachowców w zakresie rozbiórek i robót ziemnych, włącznie z kadrą inżynierską. Pracujemy na sprzęcie renomowanych firm, co pozwala zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.

Wysokie ceny skupu niezależnie od ilości złomu

Wykwalifikowany personel oraz szybka obsługa

Własna flota ciężarówek i kontenerowców

Doświadczenie potwierdzone licznymi referencjami

Szybkie i dogodne terminy płatności

Stalzłom

Ostatnie realizacje

Demontaż silosów na zboże, Gierzwałd

Demontaż silosów na zboże, Gierzwałd

Rozbiórka oczyszczalni, Łukta

Rozbiórka oczyszczalni, Łukta

Rozbiórka hal dla firmy MODEL-ART, Ostróda

Rozbiórka hal dla firmy MODEL-ART, Ostróda

Profesjonalne wyburzenia obiektów – Ostróda

Jeśli szukasz profesjonalnych usług wyburzenia i rozbiórki, to jesteś we właściwym miejscu. Tego typu prace są zawsze bardzo wymagające i niemożliwe jest przeprowadzenie ich bez planu oraz specjalistycznego sprzętu. Najważniejsi są jednak ludzie oddelegowani do realizowania zadań, a ekipa STALZŁOM jest godna zaufania jak żadna inna.

Nasza firma oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie wyburzania różnego rodzaju obiektów, w tym domów, budynków, konstrukcji stalowych oraz mostów. W zakresie szczegółowych kompetencji ekipy leży:

 • wyburzanie obiektów przemysłowych – hal, magazynów,
 • wyburzenia domów,
 • rozbiórki konstrukcji stalowych, hal, wiat,
 • rozbiórki mostów, estakad,
 • rozbiórki linii produkcyjnych, demontaże maszyn.

Realizując wyburzenia obiektów budowlanych wraz z załadunkiem oferujemy też wywóz elementów, które po nich zostają wraz z utylizacją. Są to problematyczne odpady, którymi należy się odpowiednio zająć, bo inaczej mogą szpecić krajobraz, a nawet stać się źródłem skażenia. Dzięki współpracy z nami, masz zapewnioną kompleksową obsługę, więc Twój wysiłek jest ograniczony do minimum, a całe przedsięwzięcie nie wymaga zaangażowania zbyt dużo czasu.

Rozbiórka konstrukcji stalowych

Do rozbiórki konstrukcji stalowych konieczne jest zatrudnienie ekipy, która zajmie się ich demontażem w bezpieczny sposób, w kontrolowanych warunkach. Przyjeżdżamy na miejsce i dokonujemy cięcia dużych elementów, które następnie przewozimy do punktu skupu i wyceniamy. Ważne jest jego odpowiednie zabezpieczenie i prawidłowe zważenie, co jest niezbędne do uczciwej wyceny na skupie złomu.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży i zatrudnia tylko wykwalifikowany i doświadczony personel, który jest w stanie poradzić sobie z każdym zadaniem. Rozbiórka konstrukcji stalowych często jest czasochłonna, dlatego doświadczony i zgrany zespół poradzi sobie z tym zadaniem najlepiej. Gwarantujemy szybką i bezpieczną realizację usług wyburzenia oraz rozbiórki, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Kompleksowe usługi rozbiórki mostu, budynków

Wyburzanie domów czy innych obiektów może być trudne i niebezpieczne, dlatego warto skorzystać z usług profesjonalnych firm, które dysponują odpowiednim sprzętem i wiedzą jak bezpiecznie przeprowadzić tego typu prace. Wykorzystujemy tylko najnowocześniejszy sprzęt i narzędzia, co pozwala na precyzyjne i szybkie wykonanie prac wyburzeniowych. Współpracujemy z inżynierami, architektami, dlatego jeśli w miejscu rozbiórki ma później powstać nowy obiekt, warto to z nami skonsultować.

Realizujemy również rozbiórkę konstrukcji stalowych oraz mostów. Wykonywane przez nas usługi są zawsze zgodne z obowiązującymi normami i wymaganiami, co gwarantuje bezpieczeństwo zarówno dla pracowników, jak i osób z zewnątrz.

Korzyści wynikające z naszych usług wyburzenia i rozbiórki są liczne. Zaufaj naszej firmie i zleć nam wyburzenia i rozbiórki. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z efektów naszych prac.

Nasi Klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów

Naszymi klientami są międzynarodowe przedsiębiorstwa budowlane oraz lokalne firmy i instytucje. Działamy na terenie całego kraju.

Ta strona internetowa przechowuje pliki cookie na Twoim komputerze. Polityka cookie

3 czerwca, 2020

Demontaż silosów na zboże, Gierzwałd

 • Klient

 • Miejsce

  Gietrzwałd

 • Termin realizacji

  Kwiecień 2022

Obejrzyj realizację
3 czerwca, 2020

Rozbiórka oczyszczalni, Łukta

 • Klient

 • Miejsce

  Łukta

 • Termin realizacji

  Kwiecień 2021

Obejrzyj realizację
1 grudnia, 2021

Rozbiórka hal dla firmy MODEL-ART, Ostróda

 • Klient

  MODEL-ART

 • Miejsce

  Ostróda

 • Termin realizacji

  Grudzień 2021

Obejrzyj realizację