Stalzłom Sp. z o.o.
ul. Bukowa 2
14-100 Kajkowo
gmina Ostróda
Kontakt
biuro@stalzlom.com.pl
+48 603 204 246

Nasza oferta

Rozbiórki i wyburzenia
budynków

W świecie rozwijającej się infrastruktury i dynamicznych zmian urbanistycznych, usługi rozbiórkowe stają się kluczowym elementem przygotowania terenu pod nowe inwestycje. Nasza firma, STALZŁOM, z wieloletnią tradycją w branży rozbiórkowej, stanowi solidne oparcie dla wszystkich, którzy poszukują niezawodności i efektywności przy wyburzaniu starych konstrukcji.

Z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży, realizujemy zlecenia o różnym stopniu skomplikowania. Od prostych wyburzeń, po złożone projekty inżynieryjne, wykorzystujemy innowacyjne metody, aby zapewnić naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

STALZŁOM

Rozbiórki budynków – jak wygląda proces?

Preferujemy metody mechaniczne i hydrauliczne, które gwarantują precyzję i kontrolę nad całym procesem rozbiórki budynków. W tym celu korzystamy z nowoczesnych i wydajnych maszyn, jak również własnych, starannie opracowanych procedur. Możesz liczyć na to, że rozbiórka budynku przebiegnie sprawnie oraz bezpiecznie. A wszystko zacznie się od oceny stanu technicznego obiektu lub zapoznania się z planami metamorfozy danego miejsca. Następnie niezbędne jest uzyskanie oficjalnego pozwolenia od odpowiednich władz, opracowanie planu działania uwzględniającego otoczenie i charakterystykę inwestycji, wreszcie odłączenie mediów i zabezpieczenie obszaru prowadzenia prac, aby nie ingerowały one w środowisko.

Wszystkie wykonane prace podlegają kontrolom, a także są dokumentowane – dla pewności i bezpieczeństwa inwestora.

Zapytanie ofertowe

Masz pytania?
Uzyskaj ofertę na nasze usługi.

Rozbiórki i wyburzenia
Krzysztof Cichewicz
+48 601 256 764
krzysztof.cichewicz@stalzlom.pl

Rozbiórka budynków – zakres usług

Nasza oferta jest szeroka i obejmuje – oprócz wyburzeń – także rozbiórki budynków. Zobacz, czym konkretnie się zajmujemy i co oferujemy naszym klientom indywidualnym oraz firmom:

 • wyburzenia domów i obiektów przemysłowych – zajmujemy się demontażem pełnych struktur budynków mieszkalnych, komercyjnych i przemysłowych,
 • rozbiórki konstrukcji budowlanych – skutecznie rozbieramy wszelkie konstrukcje, od ścian nośnych po stropy, zachowując przy tym strukturę otoczenia,
 • wyburzenia obiektów inżynieryjnych – specjalizujemy się w demontażu mostów, wiaduktów i innych skomplikowanych konstrukcji inżynieryjnych,
 • demontaż konstrukcji stalowych i linii produkcyjnych – dostosowujemy się do wymogów przemysłowych, realizując demontaż maszyn i urządzeń, przygotowując je do utylizacji.

Kładziemy ogromny nacisk na szczegółowość, bezpieczeństwo i ekologię. Dbamy o to, aby nasza działalność była zgodna z obowiązującymi przepisami ochrony środowiska oraz normami BHP. Chcesz powierzyć nam rozbiórkę budynków? Skontaktuj się, aby zamówić konsultacje i porozmawiać z naszymi ekspertami – doradzimy przy wyborze najlepszej metody i przedstawiamy Ci indywidualną wycenę. 

Stalzłom

Galeria

Stalzłom

Referencje

Stalzłom

Zaufaj wyszkolonym specjalistom którzy sprostają każdemu wyzwaniu.

Nasza firma składa się z zespołu doświadczonych fachowców w zakresie rozbiórek i robót ziemnych, włącznie z kadrą inżynierską. Pracujemy na sprzęcie renomowanych firm, co pozwala zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.

Wysokie ceny skupu niezależnie od ilości złomu

Wykwalifikowany personel oraz szybka obsługa

Własna flota ciężarówek i kontenerowców

Doświadczenie potwierdzone licznymi referencjami

Szybkie i dogodne terminy płatności

Stalzłom

Ostatnie realizacje

Demontaż silosów na zboże, Gierzwałd

Demontaż silosów na zboże, Gierzwałd

Rozbiórka oczyszczalni, Łukta

Rozbiórka oczyszczalni, Łukta

Rozbiórka hal dla firmy MODEL-ART, Ostróda

Rozbiórka hal dla firmy MODEL-ART, Ostróda

Nasi Klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów

Naszymi klientami są międzynarodowe przedsiębiorstwa budowlane oraz lokalne firmy i instytucje. Działamy na terenie całego kraju.

3 czerwca, 2020

Demontaż silosów na zboże, Gierzwałd

 • Klient

 • Miejsce

  Gietrzwałd

 • Termin realizacji

  Kwiecień 2022

Obejrzyj realizację
3 czerwca, 2020

Rozbiórka oczyszczalni, Łukta

 • Klient

 • Miejsce

  Łukta

 • Termin realizacji

  Kwiecień 2021

Obejrzyj realizację
1 grudnia, 2021

Rozbiórka hal dla firmy MODEL-ART, Ostróda

 • Klient

  MODEL-ART

 • Miejsce

  Ostróda

 • Termin realizacji

  Grudzień 2021

Obejrzyj realizację