Stalzłom Sp. z o.o.
ul. Bukowa 2
14-100 Kajkowo
gmina Ostróda
Kontakt
biuro@stalzlom.com.pl
+48 603 204 246

STALZŁOM

Skup złomu -
Morąg

Masz do oddania złom? To nie bez znaczenia, do jakiego punktu zgłosisz się z prośbą o wycenę swoich odpadów. Jeśli szukasz rzetelnego i profesjonalnego skupu złomu w Morągu, to dobrze trafiłeś! Nasza firma oferuje kompleksowe usługi skupu, recyklingu i przetwarzania metali oraz innych odpadów, takich jak zużyte akumulatory, kabiny ciężarowe, pojazdy zniszczone w wypadkach. Przyjmujemy też aluminium (puszki), żeliwo, stal kwasoodporną, brąz, cynk, znal, ołów. Masz do oddania złom? Zastanawiasz się, czy u nas zostanie on przyjęty, a jeśli tak, to w jaki sposób go wycenimy? Serdecznie

0

ton odbieranego złomu miesięcznie

0

ton nacisku prasy hydraulicznej

Działamy na rynku od wielu lat i zdobyliśmy zaufanie sporej grupy klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. Dzięki naszej solidnej pracy, konkurencyjnym cenom i profesjonalnemu podejściu do każdej transakcji zbudowaliśmy solidną markę, która nieustannie się rozwija. Jesteśmy w stanie skupić praktycznie każdy rodzaj złomu, niezależnie od jego ilości czy stanu, płacąc za to gotówką, od ręki.

Dlaczego warto oddać odpady na skup złomu?

Nasze usługi skupu i przetwarzania odpadów są nie tylko korzystne dla środowiska, ale także dla Twojego portfela. Oferujemy konkurencyjne ceny za skupowane przez nas materiały – dokładnie wyceniamy każdą transakcję, uwzględniając aktualną sytuację na rynku. Znasz cenę i gdy ją zaakceptujesz otrzymujesz wypłatę natychmiast, w formie gotówkowej. Wszystko odbywa się sprawnie, wygodnie, na uczciwych i przejrzystych zasadach.

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego oferujemy również wygodne i elastyczne warunki współpracy. Nasza flota samochodów zapewnia szybki i bezpieczny transport materiałów. Aby ułatwić załadunek i rozładunek, są one wyposażone w haki. Mają też ruchome kontenery, które możemy podstawić we wskazaną lokalizację, a potem odebrać od klienta. Nasi specjaliści służą fachową radą i pomocą na każdym etapie transakcji, dlatego, jeśli już teraz masz jakiekolwiek pytania na temat tej oferty, skontaktuj się z nami!

Mamy wszystkie niezbędne certyfikaty i pozwolenia, co gwarantuje, że Twoje materiały są przetwarzane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Nie musisz zatem niczym się martwić, bo w Twoim imieniu zatroszczymy się o poprawny przebieg tej wymagającej procedury.

Nie czekaj dłużej i skorzystaj z usług skupu złomu w Morągu. Zadbaj o środowisko i osiągnij jednocześnie korzyści finansowe. Skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści pomogą Ci w wycenie Twojego złomu oraz zaproponują najlepsze warunki współpracy.

Stalzłom

Galeria

Stalzłom

Zaufaj wyszkolonym specjalistom którzy sprostają każdemu wyzwaniu.

Nasza firma składa się z zespołu doświadczonych fachowców w zakresie rozbiórek i robót ziemnych, włącznie z kadrą inżynierską. Pracujemy na sprzęcie renomowanych firm, co pozwala zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.

Wysokie ceny skupu niezależnie od ilości złomu

Wykwalifikowany personel oraz szybka obsługa

Własna flota ciężarówek i kontenerowców

Doświadczenie potwierdzone licznymi referencjami

Szybkie i dogodne terminy płatności

Stalzłom

Ostatnie realizacje

Demontaż silosów na zboże, Gierzwałd

Demontaż silosów na zboże, Gierzwałd

Rozbiórka oczyszczalni, Łukta

Rozbiórka oczyszczalni, Łukta

Rozbiórka hal dla firmy MODEL-ART, Ostróda

Rozbiórka hal dla firmy MODEL-ART, Ostróda

Nasi Klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów

Naszymi klientami są międzynarodowe przedsiębiorstwa budowlane oraz lokalne firmy i instytucje. Działamy na terenie całego kraju.

Zapytanie ofertowe

Masz pytania?
Uzyskaj ofertę na nasze usługi.

Rozbiórki i wyburzenia
Krzysztof Cichewicz
+48 601 256 764
krzysztof.cichewicz@stalzlom.pl

3 czerwca, 2020

Demontaż silosów na zboże, Gierzwałd

 • Klient

 • Miejsce

  Gietrzwałd

 • Termin realizacji

  Kwiecień 2022

Obejrzyj realizację
3 czerwca, 2020

Rozbiórka oczyszczalni, Łukta

 • Klient

 • Miejsce

  Łukta

 • Termin realizacji

  Kwiecień 2021

Obejrzyj realizację
1 grudnia, 2021

Rozbiórka hal dla firmy MODEL-ART, Ostróda

 • Klient

  MODEL-ART

 • Miejsce

  Ostróda

 • Termin realizacji

  Grudzień 2021

Obejrzyj realizację