Stalzłom Sp. z o.o.
ul. Bukowa 2
14-100 Kajkowo
gmina Ostróda
Kontakt
biuro@stalzlom.com.pl
+48 603 204 246

STALZŁOM

Skup złomu -
Lubawa

Złom to jedna z najcenniejszych surowców wtórnych, który ma ogromne znaczenie dla środowiska. Jego nieprawidłowe składowanie może spowodować spore problemy zanieczyszczenie tego typu jest szkodliwe dla ludzi i ich otoczenia, a za wykroczenia w tym zakresie przewidziane są mandaty. Dlatego też, jeśli poszukujesz profesjonalnej usługi związanej ze skupem złomu w Lubawie, to dobrze trafiłeś!

0

ton odbieranego złomu miesięcznie

0

ton nacisku prasy hydraulicznej

Nasza firma zajmuje się skupem różnego rodzaju złomu, w tym między innymi: stali, metali kolorowych, aluminium, żeliwa, brązu, cynku, znalu, ołowiu, miedzi, mosiądzu, a także akumulatorów. W naszej ofercie znajdziesz także  szereg usług dodatkowych. Wśród nich jest transport złomu z miejsca jego składowania do naszego skupu złomu w Lubawie. Prowadzimy też punkty w innych częściach województwa, dlatego organizacja procesu logistycznego nie stanowi zbyt dużego wyzwania. Możesz też wybrać opcję z podstawieniem kontenera i jego samodzielnym zapełnieniem. Nasze usługi są niezwykle elastyczne i dopasowane do Ciebie!

Współpraca z naszym skupem złomu – to się opłaca!

Dlaczego warto nam zaufać? Przede wszystkim dlatego, że mamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz zatrudniamy tylko wykwalifikowanych pracowników, którzy dbają o to, aby proces skupu złomu w Lubawie i transportu przebiegał sprawnie i zgodnie z przepisami. Ponadto, oferujemy konkurencyjne ceny za skup złomu, co oznacza, że możesz liczyć na atrakcyjną ofertę. Wypłaty realizujemy od razu w formie gotówkowej, dlatego nie tylko pozbywasz się odpadów, ale jeszcze na tym zarabiasz!

Współpraca z nami to:

 • natychmiastowe płatności w formie gotówkowej,
 • profesjonalna i kompleksowa obsługa,
 • usługi dodatkowe, takie jak rozbiórki konstrukcji stalowych, cięcie kadłubów czy transport.

Jeśli chcesz pozbyć się złomu, który zbiera się u Ciebie w garażu lub na podwórku, albo zabiera przestrzeń magazynową w przedsiębiorstwie, skontaktuj się z nami! Jesteśmy w stanie odebrać nawet duże ilości złomu, a dzięki naszemu sprzętowi dodatkowemu (np. żurawie) zarówno załadunek, jak i rozładunek odbywa się niezwykle sprawnie. Ponadto odpady są segregowane i przetwarzane w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami, dzięki czemu możesz mieć pewność, że współpracując z nami, dbasz o środowisko.

Zapewniamy również stałym klientom korzystne warunki współpracy oraz możliwość negocjacji cen skupu złomu. Jesteśmy elastyczni i staramy się dostosować do indywidualnych potrzeb każdego, kto sprzedaje nam złom. W dodatku współpraca jest możliwa długofalowo – stawiamy na partnerskie relacje oparte na zaufaniu i obustronnych korzyściach.

Stalzłom

Galeria

Stalzłom

Zaufaj wyszkolonym specjalistom którzy sprostają każdemu wyzwaniu.

Nasza firma składa się z zespołu doświadczonych fachowców w zakresie rozbiórek i robót ziemnych, włącznie z kadrą inżynierską. Pracujemy na sprzęcie renomowanych firm, co pozwala zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.

Wysokie ceny skupu niezależnie od ilości złomu

Wykwalifikowany personel oraz szybka obsługa

Własna flota ciężarówek i kontenerowców

Doświadczenie potwierdzone licznymi referencjami

Szybkie i dogodne terminy płatności

Stalzłom

Ostatnie realizacje

Demontaż silosów na zboże, Gierzwałd

Demontaż silosów na zboże, Gierzwałd

Rozbiórka oczyszczalni, Łukta

Rozbiórka oczyszczalni, Łukta

Rozbiórka hal dla firmy MODEL-ART, Ostróda

Rozbiórka hal dla firmy MODEL-ART, Ostróda

Nasi Klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów

Naszymi klientami są międzynarodowe przedsiębiorstwa budowlane oraz lokalne firmy i instytucje. Działamy na terenie całego kraju.

Zapytanie ofertowe

Masz pytania?
Uzyskaj ofertę na nasze usługi.

Rozbiórki i wyburzenia
Krzysztof Cichewicz
+48 601 256 764
krzysztof.cichewicz@stalzlom.pl

3 czerwca, 2020

Demontaż silosów na zboże, Gierzwałd

 • Klient

 • Miejsce

  Gietrzwałd

 • Termin realizacji

  Kwiecień 2022

Obejrzyj realizację
3 czerwca, 2020

Rozbiórka oczyszczalni, Łukta

 • Klient

 • Miejsce

  Łukta

 • Termin realizacji

  Kwiecień 2021

Obejrzyj realizację
1 grudnia, 2021

Rozbiórka hal dla firmy MODEL-ART, Ostróda

 • Klient

  MODEL-ART

 • Miejsce

  Ostróda

 • Termin realizacji

  Grudzień 2021

Obejrzyj realizację