Stalzłom Sp. z o.o.
ul. Bukowa 2
14-100 Kajkowo
gmina Ostróda
Kontakt
biuro@stalzlom.com.pl
+48 603 204 246

STALZŁOM

Skup złomu -
Iława

Jesteśmy firmą specjalizującą się w skupie złomu w Iławie i okolicznych miejscowościach. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw chcących pozbyć się zbędnych, zalegających na ich posesji odpadów z metali kolorowych i żelaznych. Są to problematyczne materiały, których nie można wyrzucić ani umieścić na śmietniku w sposób niezgodny z przepisami prawa. Zresztą, po co wyrzucać, kiedy można oddać je do skupu złomu w Iławie i jeszcze na tym zarobić?

Oferujemy uczciwe wyceny zgodne ze stawkami rynkowymi, realizujemy wypłaty gotówkowe, więc masz pewność co do bezpiecznego przebiegu całej transakcji. Zapewniamy kompleksową obsługę, elastyczne podejście oraz konkurencyjne ceny – zapraszamy do współpracy osoby prywatne oraz firmy, bez względu na to, w jakiej branży działają.

0

ton odbieranego złomu miesięcznie

0

ton nacisku prasy hydraulicznej

Skup złomu – jak działamy?

Nasza firma posiada własny transport oraz specjalistyczny sprzęt, co pozwala na skuteczne i bezpieczne przetwarzanie złomu. Ale zacznijmy od początku. Masz do rozbiórki dużą halę stalową? Pomożemy Ci w zdemontowaniu i przetransportowaniu konstrukcji. A może potrzebujesz pozbyć się kadłuba samolotu, łodzi? To również będzie wymagało wcześniejszego pocięcia elementów i przewiezienia ich do skupu złomu w Iławie. To możliwe, ponieważ mamy własną flotę specjalistycznych pojazdów wraz z żurawiami oraz kontenerami. Zapytaj o tę usługę!

Przyjmujemy różne rodzaje materiałów, takie jak m.in. blachy, rury, zbrojenia czy też elementy z aluminium. Możesz dostarczyć nam odpady z takich materiałów jak miedź, mosiądz, brąz, cynk, ołów, znal, stal kwasoodporna. Z uwagi na to, że mamy wiedzę i maszyny do obróbki problematycznych odpadów, przyjmujemy też na skupie akumulatory. Wszystkie przyjęte materiały poddawane są poddawane oględzinom, ważone, a następnie wyceniane zgodnie z aktualnymi stawkami rynkowymi. Wycena jest zawsze indywidualna i uczciwa, a cennik atrakcyjny. Zapłata odbywa się od razu w formie gotówkowej.

Skup złomu – dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

Przede wszystkim zapewniamy konkurencyjne ceny. Jako doświadczona firma skupująca złom, dokładamy wszelkich starań, aby nasz cennik był maksymalnie przejrzysty i uczciwy. Dodatkowo, oferujemy elastyczne podejście do każdego klienta, co pozwala na negocjowanie ceny oraz warunków współpracy. Nasza firma działa zgodnie z wymaganiami bezpieczeństwa oraz ekologii, co przekłada się na wysoką jakość usług. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Stalzłom

Galeria

Stalzłom

Zaufaj wyszkolonym specjalistom którzy sprostają każdemu wyzwaniu.

Nasza firma składa się z zespołu doświadczonych fachowców w zakresie rozbiórek i robót ziemnych, włącznie z kadrą inżynierską. Pracujemy na sprzęcie renomowanych firm, co pozwala zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.

Wysokie ceny skupu niezależnie od ilości złomu

Wykwalifikowany personel oraz szybka obsługa

Własna flota ciężarówek i kontenerowców

Doświadczenie potwierdzone licznymi referencjami

Szybkie i dogodne terminy płatności

Stalzłom

Ostatnie realizacje

Demontaż silosów na zboże, Gierzwałd

Demontaż silosów na zboże, Gierzwałd

Rozbiórka oczyszczalni, Łukta

Rozbiórka oczyszczalni, Łukta

Rozbiórka hal dla firmy MODEL-ART, Ostróda

Rozbiórka hal dla firmy MODEL-ART, Ostróda

Nasi Klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów

Naszymi klientami są międzynarodowe przedsiębiorstwa budowlane oraz lokalne firmy i instytucje. Działamy na terenie całego kraju.

Zapytanie ofertowe

Masz pytania?
Uzyskaj ofertę na nasze usługi.

Rozbiórki i wyburzenia
Krzysztof Cichewicz
+48 601 256 764
krzysztof.cichewicz@stalzlom.pl

3 czerwca, 2020

Demontaż silosów na zboże, Gierzwałd

 • Klient

 • Miejsce

  Gietrzwałd

 • Termin realizacji

  Kwiecień 2022

Obejrzyj realizację
3 czerwca, 2020

Rozbiórka oczyszczalni, Łukta

 • Klient

 • Miejsce

  Łukta

 • Termin realizacji

  Kwiecień 2021

Obejrzyj realizację
1 grudnia, 2021

Rozbiórka hal dla firmy MODEL-ART, Ostróda

 • Klient

  MODEL-ART

 • Miejsce

  Ostróda

 • Termin realizacji

  Grudzień 2021

Obejrzyj realizację