Stalzłom Sp. z o.o.
ul. Bukowa 2
14-100 Kajkowo
gmina Ostróda
Kontakt
biuro@stalzlom.com.pl
+48 603 204 246

STALZŁOM

Skup złomu -
Działdowo

Prowadzimy sprzedaż i skup złomu w Działdowie – złomu stalowego, nieżelaznego, aluminium oraz akumulatorów. Nasza oferta kierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych, które chcą pozbyć się niepotrzebnych odpadów i szukają na to bezpiecznego sposobu. Nie tylko legalnie oczyścisz teren swojej nieruchomości, ale jeszcze zarobisz. Mamy atrakcyjny cennik i uczciwie wyceniamy dostarczony do nas złom. W ten sposób osiągasz jeszcze więcej korzyści!

Oferujemy atrakcyjne ceny oraz szybkie i skuteczne rozwiązania dla naszych klientów. jeśli nie masz możliwości dostarczenia odpadów na skup złomu w Działdowie, możesz zamówić naszą usługę wraz z transportem. Dysponujemy profesjonalną flotą pojazdów wyposażoną w żurawie oraz kontenery. W ten sposób usprawniamy załadunek i rozładunek. Możemy też pomóc przy rozbiórkach konstrukcji stalowych czy cięciu kadłubów statków, samolotów i innych maszyn, celem ich przewiezienia do punktu.

0

ton odbieranego złomu miesięcznie

0

ton nacisku prasy hydraulicznej

Mamy bogate doświadczenie w branży skupu złomu i stale poszerzamy naszą wiedzę oraz rozbudowujemy zaplecze techniczne. W ten sposób zawsze jesteśmy gotowi, aby sprostać stawianym przed nami oczekiwaniom. Współpracujemy z klientami z całego regionu – serdecznie zapraszamy!

Oferta dla firm i prywatnych inwestorów

Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do firm z branży budowlanej, przemysłowej, a także do warsztatów samochodowych. Oferujemy skup złomu stalowego, poprodukcyjnego, żeliwa, wiórów stalowych, wszystkich sortów miedzi, mosiądzu, brązu, cynku, znalu, ołowiu, akumulatorów i stali kwasoodpornej.

Oprócz tego świadczymy szeroki zakres usług. Jeśli potrzebujesz naszego wsparcia przy demontażu konstrukcji stalowych czy transporcie – prosimy o kontakt. Kompleksowa obsługa zleceń pozwala zaoszczędzić naszym klientom sporo czasu i uniknąć konsekwencji, jakie niesie za sobą nieprawidłowe składowanie odpadów metalowych.

Możesz wybrać różne formy współpracy – jesteśmy elastyczni, a dzięki temu również stawki za nasze usługi są ustalane indywidualnie. Co ważne, za oddany do nas złom płacimy od razu i to gotówką. Rozliczenia są szybkie, wygodne oraz uczciwie, dlatego na pewno będziesz zadowolony z oferty, jaką u nas uzyskasz.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego skupu złomu z Działdowa lub sprawdzenia lokalizacji innych punktów na terenie województwa. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości – zadzwoń do nas lub napisz!

Stalzłom

Galeria

Stalzłom

Zaufaj wyszkolonym specjalistom którzy sprostają każdemu wyzwaniu.

Nasza firma składa się z zespołu doświadczonych fachowców w zakresie rozbiórek i robót ziemnych, włącznie z kadrą inżynierską. Pracujemy na sprzęcie renomowanych firm, co pozwala zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.

Wysokie ceny skupu niezależnie od ilości złomu

Wykwalifikowany personel oraz szybka obsługa

Własna flota ciężarówek i kontenerowców

Doświadczenie potwierdzone licznymi referencjami

Szybkie i dogodne terminy płatności

Stalzłom

Ostatnie realizacje

Demontaż silosów na zboże, Gierzwałd

Demontaż silosów na zboże, Gierzwałd

Rozbiórka oczyszczalni, Łukta

Rozbiórka oczyszczalni, Łukta

Rozbiórka hal dla firmy MODEL-ART, Ostróda

Rozbiórka hal dla firmy MODEL-ART, Ostróda

Nasi Klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów

Naszymi klientami są międzynarodowe przedsiębiorstwa budowlane oraz lokalne firmy i instytucje. Działamy na terenie całego kraju.

Zapytanie ofertowe

Masz pytania?
Uzyskaj ofertę na nasze usługi.

Rozbiórki i wyburzenia
Krzysztof Cichewicz
+48 601 256 764
krzysztof.cichewicz@stalzlom.pl

3 czerwca, 2020

Demontaż silosów na zboże, Gierzwałd

 • Klient

 • Miejsce

  Gietrzwałd

 • Termin realizacji

  Kwiecień 2022

Obejrzyj realizację
3 czerwca, 2020

Rozbiórka oczyszczalni, Łukta

 • Klient

 • Miejsce

  Łukta

 • Termin realizacji

  Kwiecień 2021

Obejrzyj realizację
1 grudnia, 2021

Rozbiórka hal dla firmy MODEL-ART, Ostróda

 • Klient

  MODEL-ART

 • Miejsce

  Ostróda

 • Termin realizacji

  Grudzień 2021

Obejrzyj realizację