Stalzłom Sp. z o.o.
ul. Bukowa 2
14-100 Kajkowo
gmina Ostróda
Kontakt
biuro@stalzlom.com.pl
+48 603 204 246

STALZŁOM

Skup złomu
w Brodnicy

Szukasz zaufanego miejsca, w którym składowane są odpady metalowe, stal, złom, aluminium, miedź, mosiądz? Zapraszamy do skorzystania z usług naszego skupu złomu w Brodnicy. Oferujemy profesjonalną i kompleksową oraz skup złomu, czyli odpadów, które uchodzą za zagrożenie ekologiczne, więc nie mogą być składowane w przestrzeni publicznej.

Przyjmujemy rozmaite odpady, wśród nich akumulatory czy puszki po napojach. Mamy odpowiedni park maszynowy służący do ich utylizowania, dzięki czemu jesteśmy w stanie podołać nawet większej ilości zleceń. Współpracujemy z klientami prywatnymi oraz przedsiębiorstwami z okolicy. Jeżeli chcesz dołączyć do ich grona – prosimy o kontakt. Chętnie przedstawimy Ci warunki wraz z cennikiem.

0

ton odbieranego złomu miesięcznie

0

ton nacisku prasy hydraulicznej

Wybierz profesjonalny skup złomu – Brodnica

Zastanawiasz się nad wybraniem do współpracy skupu złomu z Brodnicy? Służymy Ci naszym wsparciem oraz wiedzą z tego zakresu. Realizujemy zamówienia na odbiór i przewóz złomu, a potem jego utylizację zgodnie z przyjętymi procedurami. To wszystko odbywa się sprawnie, a Ty otrzymujesz zapłatę w formie gotówkowej. Zastanawiasz się nad współpracą z nami? Oto, dlaczego warto zaufać firmie STALZŁOM:

 • sprawny transport złomu – mamy własny transport, którym możemy odebrać surowiec od Ciebie i przetransportować go do siedziby naszej firmy. Dzięki temu nie musisz martwić się o to, jak przewieźć go bezpiecznie swoim autem, co jest szczególnie ważne w przypadku większych ilości surowca,
 • korzystne ceny – jako specjaliści w dziedzinie skupu surowców wtórnych, zawsze oferujemy naszym klientom atrakcyjne ceny za złom. Nasza oferta cenowa jest konkurencyjna na rynku, a dodatkowo chętnie negocjujemy ją z naszymi klientami,
 • profesjonalne podejście – działamy zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były wykonywane w sposób profesjonalny i rzetelny. Współpraca z nami to gwarancja jakości, ale też bezpieczeństwa – zajmiemy się złomem, utylizując go zgodnie z przepisami obowiązującego prawa.

Dokładny zakres usługi jest ustalany indywidualnie z klientem. Z naszej strony możesz liczyć m.in. na transport, podstawienie i opróżnienie kontenera, usługę cięcia większych elementów, w tym kadłubów okrętów czy statków. Zapraszamy do kontaktu celem omówienia warunków współpracy.

Stalzłom

Galeria

Stalzłom

Zaufaj wyszkolonym specjalistom którzy sprostają każdemu wyzwaniu.

Nasza firma składa się z zespołu doświadczonych fachowców w zakresie rozbiórek i robót ziemnych, włącznie z kadrą inżynierską. Pracujemy na sprzęcie renomowanych firm, co pozwala zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.

Wysokie ceny skupu niezależnie od ilości złomu

Wykwalifikowany personel oraz szybka obsługa

Własna flota ciężarówek i kontenerowców

Doświadczenie potwierdzone licznymi referencjami

Szybkie i dogodne terminy płatności

Stalzłom

Ostatnie realizacje

Demontaż silosów na zboże, Gierzwałd

Demontaż silosów na zboże, Gierzwałd

Rozbiórka oczyszczalni, Łukta

Rozbiórka oczyszczalni, Łukta

Rozbiórka hal dla firmy MODEL-ART, Ostróda

Rozbiórka hal dla firmy MODEL-ART, Ostróda

Nasi Klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów

Naszymi klientami są międzynarodowe przedsiębiorstwa budowlane oraz lokalne firmy i instytucje. Działamy na terenie całego kraju.

Zapytanie ofertowe

Masz pytania?
Uzyskaj ofertę na nasze usługi.

Rozbiórki i wyburzenia
Krzysztof Cichewicz
+48 601 256 764
krzysztof.cichewicz@stalzlom.pl

3 czerwca, 2020

Demontaż silosów na zboże, Gierzwałd

 • Klient

 • Miejsce

  Gietrzwałd

 • Termin realizacji

  Kwiecień 2022

Obejrzyj realizację
3 czerwca, 2020

Rozbiórka oczyszczalni, Łukta

 • Klient

 • Miejsce

  Łukta

 • Termin realizacji

  Kwiecień 2021

Obejrzyj realizację
1 grudnia, 2021

Rozbiórka hal dla firmy MODEL-ART, Ostróda

 • Klient

  MODEL-ART

 • Miejsce

  Ostróda

 • Termin realizacji

  Grudzień 2021

Obejrzyj realizację