Stalzłom Sp. z o.o.
ul. Bukowa 2
14-100 Kajkowo
gmina Ostróda
Kontakt
biuro@stalzlom.com.pl
+48 603 204 246

Nasza oferta

Kasacja pojazdów
Nidzica

Kasacja pojazdów to proces, który ma na celu zutylizowanie starych i uszkodzonych samochodów oraz innych pojazdów. W wyniku kasacji, pojazd zostaje rozebrany na części, które mogą być odzyskane lub przetworzone, co pozwala na minimalizowanie wpływu na środowisko naturalne. Z uwagi na złożoność tej czynności, jak również konieczność dopełnienia szeregu formalności, wskazana jest w tym zakresie współpraca z ekspertami.

Zajmujemy się kasacją pojazdów z Nidzicy i okolic. Cały proces zaczyna się od odbioru samochodu (dysponujemy własną flotą pojazdów specjalistycznych). Nasi pracownicy są wyposażeni w odpowiedni sprzęt oraz pojazdy, co umożliwia nam transport nawet uszkodzonych lub niezdatnych do jazdy pojazdów. Możesz więc liczyć na naszą pomoc i wsparcie już na tym etapie.

Następnie, pojazd trafia na nasz autozłom, gdzie zostaje zdemontowany i rozebrany na części. Nie zajmujemy się sprzedażą części. Przy kasacji pojazdów stosujemy najlepsze praktyki związane z ochroną środowiska, dzięki czemu nasze działania mają minimalny wpływ na otoczenie.

Wsparcie w procedurze kasacji pojazdów

STALZŁOM zajmuje się nie tylko samym procesem złomowania aut, ale też kompleksowym załatwieniem formalności związanych z kasacją pojazdu. Przerażają Cię procedury? Nie znasz przepisów? Nasi pracownicy zajmą się wypełnieniem wszystkich dokumentów oraz uzyskaniem stosownych zezwoleń, co całkowicie zwolni Cię z obowiązków formalnych, a na pewno znacząco je uprości.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta związana z kasacją pojazdów spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – nie tylko z Nidzicy, ale też okolicznych miejscowości, które obsługujemy. Dzięki naszym usługom, można pozbyć się problematycznego pojazdu w sposób szybki i bezpieczny bez uszczerbku na środowisku naturalnym. Twoje auto to złom, który stoi nieużytkowany, zajmuje miejsce postojowe i szpeci krajobraz za oknem? Pamiętaj, że oprócz aspektów estetycznych jego obecność może powodować przykre konsekwencje finansowe. Nie ryzykuj mandatem – zadzwoń do nas!

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w zakresie kasacji pojazdów różnych marek i modeli. Cena na skupie zależy głównie od tego, czy silnik, skrzynia biegu, akumulator są na wyposażeniu auta, czy też nie. Nasza firma zawsze działa zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz normami dotyczącymi ochrony środowiska, więc gwarantujemy udaną współpracę.

Stalzłom

Galeria

Stalzłom

Zaufaj wyszkolonym specjalistom którzy sprostają każdemu wyzwaniu.

Nasza firma składa się z zespołu doświadczonych fachowców w zakresie rozbiórek i robót ziemnych, włącznie z kadrą inżynierską. Pracujemy na sprzęcie renomowanych firm, co pozwala zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.

Wysokie ceny skupu niezależnie od ilości złomu

Wykwalifikowany personel oraz szybka obsługa

Własna flota ciężarówek i kontenerowców

Doświadczenie potwierdzone licznymi referencjami

Szybkie i dogodne terminy płatności

Stalzłom

Ostatnie realizacje

Demontaż silosów na zboże, Gierzwałd

Demontaż silosów na zboże, Gierzwałd

Rozbiórka oczyszczalni, Łukta

Rozbiórka oczyszczalni, Łukta

Rozbiórka hal dla firmy MODEL-ART, Ostróda

Rozbiórka hal dla firmy MODEL-ART, Ostróda

Nasi Klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów

Naszymi klientami są międzynarodowe przedsiębiorstwa budowlane oraz lokalne firmy i instytucje. Działamy na terenie całego kraju.

Zapytanie ofertowe

Masz pytania?
Uzyskaj ofertę na nasze usługi.

Rozbiórki i wyburzenia
Krzysztof Cichewicz
+48 601 256 764
krzysztof.cichewicz@stalzlom.pl

3 czerwca, 2020

Demontaż silosów na zboże, Gierzwałd

 • Klient

 • Miejsce

  Gietrzwałd

 • Termin realizacji

  Kwiecień 2022

Obejrzyj realizację
3 czerwca, 2020

Rozbiórka oczyszczalni, Łukta

 • Klient

 • Miejsce

  Łukta

 • Termin realizacji

  Kwiecień 2021

Obejrzyj realizację
1 grudnia, 2021

Rozbiórka hal dla firmy MODEL-ART, Ostróda

 • Klient

  MODEL-ART

 • Miejsce

  Ostróda

 • Termin realizacji

  Grudzień 2021

Obejrzyj realizację