Stalzłom Sp. z o.o.
ul. Bukowa 2
14-100 Kajkowo
gmina Ostróda
Kontakt
biuro@stalzlom.com.pl
+48 603 204 246

Nasza oferta

Kasacja pojazdów
Morąg

Twoje auto lata świetności ma już za sobą? Jest uszkodzone, pokrywa je rdza, ucierpiało w kolizji drogowej? Jego naprawa jest nieopłacalna? Na szczęście masz alternatywę, a jest nią kasacja pojazdów w Morągu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty skoncentrowanej na skupie aut i utylizowaniu ich zgodnie z przepisami obowiązującego prawa. Zajmujemy się całością formalności związanych z likwidacją pojazdów. Przyjmujemy samochody różnych marek, modeli oraz typów. Poniżej przedstawiamy kilka korzyści, jakie osiągają klienci, którzy z nami współpracują.

Dlaczego warto współpracować ze STALZŁOM

Jesteśmy zaangażowaną i profesjonalną firmą, która proponuje swoje usługi w zakresie kasacji pojazdów oraz złomowania. Współpraca z nami oznacza dla klienta:

 • bezpieczeństwo dla środowiska – kasacja pojazdów to ważny element ochrony środowiska. Stare auta często emitują dużo szkodliwych substancji, a ich składowanie w przypadkowym miejscu jest niebezpieczne. Dzięki naszej usłudze, można mieć pewność, że stary samochód zostanie zutylizowany w sposób ekologiczny,
 • oszczędność czasu i nerwów – formalności związane z kasacją pojazdu bywają skomplikowane i czasochłonne. Nasza firma zajmuje się całością formalności, dzięki czemu klienci nie muszą martwić się o wypełnianie dokumentów, organizowanie transportu, czy też kontakt z urzędami. Wszystko zostaje zrobione za nich, co pozwala zaoszczędzić czas i nerwy,
 • zarobek – mamy przejrzysty cennik i nasi klienci mogą liczyć na uczciwą zapłatę za oddanie auta do kasacji,
 • profesjonalna obsługa – nasi pracownicy to doświadczeni specjaliści, którzy znają się na kasacji pojazdów. Zadaniem naszych pracowników jest zapewnienie jak największej wygody i zadowolenia klientów. Dbamy o to, aby cały proces przebiegał sprawnie, przy minimalnym udziale z Twojej strony,
 • dostępność – nasza firma oferuje usługi kasacji pojazdów na terenie całego Morągu i okolic. Dysponując kilkoma punktami w okolicy możemy sprawnie i terminowo obsługiwać wszystkich klientów z regionu,
 • odpowiedzialność – działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami dotyczącymi kasacji pojazdów. Możesz mieć pewność, że cały proces przebiegnie w sposób całkowicie legalny.

Wszystkie powyższe korzyści to tylko niektóre z zalet, jakie nasi klienci mogą uzyskać, wybierając nasze usługi. Zajmujemy się kasacją pojazdów od wielu lat i wiemy, jak zapewnić naszym klientom pełną satysfakcję z usługi. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług już dziś!

Stalzłom

Galeria

Stalzłom

Zaufaj wyszkolonym specjalistom którzy sprostają każdemu wyzwaniu.

Nasza firma składa się z zespołu doświadczonych fachowców w zakresie rozbiórek i robót ziemnych, włącznie z kadrą inżynierską. Pracujemy na sprzęcie renomowanych firm, co pozwala zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.

Wysokie ceny skupu niezależnie od ilości złomu

Wykwalifikowany personel oraz szybka obsługa

Własna flota ciężarówek i kontenerowców

Doświadczenie potwierdzone licznymi referencjami

Szybkie i dogodne terminy płatności

Stalzłom

Ostatnie realizacje

Demontaż silosów na zboże, Gierzwałd

Demontaż silosów na zboże, Gierzwałd

Rozbiórka oczyszczalni, Łukta

Rozbiórka oczyszczalni, Łukta

Rozbiórka hal dla firmy MODEL-ART, Ostróda

Rozbiórka hal dla firmy MODEL-ART, Ostróda

Nasi Klienci

Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów

Naszymi klientami są międzynarodowe przedsiębiorstwa budowlane oraz lokalne firmy i instytucje. Działamy na terenie całego kraju.

Zapytanie ofertowe

Masz pytania?
Uzyskaj ofertę na nasze usługi.

Rozbiórki i wyburzenia
Krzysztof Cichewicz
+48 601 256 764
krzysztof.cichewicz@stalzlom.pl

3 czerwca, 2020

Demontaż silosów na zboże, Gierzwałd

 • Klient

 • Miejsce

  Gietrzwałd

 • Termin realizacji

  Kwiecień 2022

Obejrzyj realizację
3 czerwca, 2020

Rozbiórka oczyszczalni, Łukta

 • Klient

 • Miejsce

  Łukta

 • Termin realizacji

  Kwiecień 2021

Obejrzyj realizację
1 grudnia, 2021

Rozbiórka hal dla firmy MODEL-ART, Ostróda

 • Klient

  MODEL-ART

 • Miejsce

  Ostróda

 • Termin realizacji

  Grudzień 2021

Obejrzyj realizację