O firmie

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe STALZŁOM powstało w 1993 r. jako firma zajmująca się obrotem surowcami wtórnymi. Dynamiczny rozwój polskiej gospodarki i zwiększające się potrzeby klientów z biegiem lat przyczyniły się do rozszerzenia zakresu usług. Obecnie obok głównej działalności, czyli skupu złomu stalowego i metali kolorowych prowadzimy:

  • rozbiórki urządzeń, konstrukcji i obiektów stalowych;
  • demontaż pojazdów (autokasacja);
  • okręgowe stacje kontroli pojazdów;
  • zimowe utrzymanie dróg;

 

Dzięki inwestycjom w nowoczesny park maszynowy oferujemy również szeroki zakres usług transportowo-budowlanych:

  • wynajem i obsługa koparko-ładowarki JCB 4CX (również z młotem wyburzeniowym);
  • wynajem i obsługa ładowarki teleskopowej JCB 528;
  • transport wielkogabarytowy (hakowiec + kontener);
  • zarabianie przewodów hydraulicznych;
  • wynajem agregatu prądotwórczego.

Napisali o nas

Rodzinny biznes mocny jak stal

biznes.wm.pl

Zaczynali od skupu złomu. Teraz zajmują się też kasacją pojazdów, prowadzą stacje diagnostyczne, odśnieżają drogi i jeszcze oferują usługi hotelowe. Tak przez ponad 25 lat rozrosła się rodzinna firma Stalzłom spod Ostródy...

WIĘCEJ

W swojej działalności stawiamy na nowoczesne rozwiązania technologiczne i elastyczność, pozwalającą na dostosowanie się do potrzeb rynku. Staramy się również korzystać ze sprawdzonych rozwiązań z zakresu finansowania inwestycji - aktywnie pozyskujemy fundusze z Unii Europejskiej. Doskonałym tego przykładem są nasze stacje kontroli pojazdów w Kajkowie i Olsztynku. Uruchomienie tych nowoczesnych obiektów było możliwe dzięki funduszom unijnym. Zakup innowacyjnych linii diagnostycznych został dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013 z zakresu Osi Priorytetowej 1 - Przedsiębiorczość, Działanie 1.1 Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa, Poddziałanie 1.1.7 Dotacje inwestycyjne dla mikroprzedsiębiorstw i sektora MŚP w zakresie innowacji i nowych technologii.

Oprócz działalności w sektorze surowców wtórnych i transportowo-budowlanych, prowadzimy również SAJMINO FAMILY HOUSE usytuowany w podostródzkim Kajkowie.

Nasza firma jest jednym z największych pracodawców regionu. Aktualnie zatrudniamy ponad 100 osób, co roku tworzymy kilka nowych miejsc pracy. W swojej działalności staramy się wspierać lokalne inicjatywy, stawiamy na rodzinną atmosferę i przyjazne kontakty. Wierzymy, że biznes to coś więcej niż zarabianie pieniędzy.

Nasza działalność została doceniona przez Starostę Ostródzkiego, który w 2013 roku przyznał nam statuetkę BURSZTYNOWEJ RÓŻY w konkursie "Firma Roku 2012 Powiatu Ostródzkiego". W ten sposób wyróżniono firmy z naszego regionu, które od wielu lat z sukcesami prowadzą swoją działalność i stały się "Liderami Rozwoju Gospodarczego".

 

Odblaskowe Przedszkole

W związku z wejściem w życie od dnia 1 września nowych przepisów obowiązku noszenia elementów odblaskowych po zmroku i poza terenem zabudowanym nasza firma wyszła naprzeciw tym potrzebom i sprezentowała przedszkolakom z Ostródy i okolic odblaskowe misie. Więcej informacji w Telewizji Mazury: "Odblaskowe Przedszkole"

 

Referencje

 


Decyzje

Ostróda-Kajkowo Ostróda ul. Grunwaldzka Olsztynek Działdowo Nidzica Iława Nowe Miasto Lubawskie Uzdowo Morąg Lubawa Szczytno Brodnica Stacja demontażu pojazdów Zakład Przetwarzania ZSEE